Financial lease bestelwagens

Van een Caddy tot een Sprinter L3H3. Met financial lease word je meteen eigenaar van de bus, dus hij komt op je balans en je schrijft 'm af. Bij elke bestelwagen hieronder staat het maandbedrag, zodat je ziet wat meer laadruimte je per maand kost. Nieuwe bussen en wat een grijs kenteken scheelt, staan op bedrijfswagen leasen.

2233occasions gevonden

Toyota ProAce Worker 1.5 D-4D Live | Navigatie | LM Velgen | | PDC Achter | Sidebars

Toyota ProAce Worker1.5 D-4D Live | Navigatie | LM Velgen | | PDC Achter | Sidebars

  • 2023
  • 21.495 km
  • Diesel
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 280,31p/m
Koopprijs € 20.940
Bekijk auto
Maxus eDeliver 9 L4 Business DEAL 65 kWh | BAK+KLEP/AIRCO/CAMERA/ADAPT. CRUISE |

Maxus MaxusL4 Business DEAL 65 kWh | BAK+KLEP/AIRCO/CAMERA/ADAPT. CRUISE |

  • 2026
  • 301 km
  • Elektrisch
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 531,97p/m
Koopprijs € 40.445
Bekijk auto
Volkswagen ID. Buzz Cargo Economy Limited Edition 286pk 79 kWh | Achterdeuren | Camera | Bijrijdersstoel | Trekhaak

Volkswagen ID. Buzz CargoEconomy Limited Edition 286pk 79 kWh | Achterdeuren | Camera | Bijrijdersstoel | Trekhaak

  • 2026
  • 10 km
  • Elektrisch
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 510,19p/m
Koopprijs € 38.790
Bekijk auto
Opel Combo Electric Standaard - | Elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels | Full Eco LED koplampe

Opel Combo ElectricStandaard - | Elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels | Full Eco LED koplampe

  • 2026
  • 10 km
  • Elektrisch
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 441,94p/m
Koopprijs € 33.601
Bekijk auto
Renault Master T33 2.3 dCi 150 L2H2 Energy Comfort - Navi / Camera / Trekhaak

Renault MasterT33 2.3 dCi 150 L2H2 Energy Comfort - Navi / Camera / Trekhaak

  • 2022
  • 174.751 km
  • Diesel
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 186,68p/m
Koopprijs € 13.945
Bekijk auto
Nissan Interstar 2.3 DCi 163 pk Bakwagen met Laadklep Navi, Airco Apple Carplay, Dakspoiler, Cruise Control

Nissan Interstar2.3 DCi 163 pk Bakwagen met Laadklep Navi, Airco Apple Carplay, Dakspoiler, Cruise Control

  • 2024
  • 50.153 km
  • Diesel
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 444,56p/m
Koopprijs € 33.800
Bekijk auto
Mercedes-Benz Sprinter 316 2.2 CDI L3H2 EURO VI-D - Open laadbak

Mercedes-Benz Sprinter316 2.2 CDI L3H2 EURO VI-D - Open laadbak

  • 2020
  • 210.209 km
  • Diesel
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 328,10p/m
Koopprijs € 24.945
Bekijk auto
Opel Movano 2.2D 140 pk L3H2 Airco ECC, Navi, Camera Laadruimte Pakket, PDC achter, 3-Zits

Opel Movano2.2D 140 pk L3H2 Airco ECC, Navi, Camera Laadruimte Pakket, PDC achter, 3-Zits

  • 2023
  • 50.746 km
  • Diesel
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 259,69p/m
Koopprijs € 19.400
Bekijk auto
Volkswagen Caddy 2.0 TDI L1H1 BMT MARGE AIRRIDE|Custom 7.5 R & RS4 Bumpers |

Volkswagen Caddy2.0 TDI L1H1 BMT MARGE AIRRIDE|Custom 7.5 R & RS4 Bumpers |

  • 2017
  • 157.107 km
  • Diesel
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 328,16p/m
Koopprijs € 24.950
Bekijk auto
Peugeot Expert 1.5 BlueHDI 120pk L1H1 Euro6 Airco | Camera | Trekhaak | Apple Carplay Cruisecontrol, Andr

Peugeot Expert1.5 BlueHDI 120pk L1H1 Euro6 Airco | Camera | Trekhaak | Apple Carplay Cruisecontrol, Andr

  • 2021
  • 146.755 km
  • Diesel
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 172,68p/m
Koopprijs € 12.900
Bekijk auto
Volkswagen ID. Buzz Cargo Business 77 kWh 204 PK WLTP 408 SOH 99% CarPlay/Cruise Control/PDC

Volkswagen ID. Buzz CargoBusiness 77 kWh 204 PK WLTP 408 SOH 99% CarPlay/Cruise Control/PDC

  • 2024
  • 14.730 km
  • Elektrisch
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 495,86p/m
Koopprijs € 37.700
Bekijk auto
Ford Transit Custom E-Transit 320 L1H1 Trend 71 kWh | Camera | Cruise Control | CarPlay/Android Auto | Bijrijd

Ford Transit CustomE-Transit 320 L1H1 Trend 71 kWh | Camera | Cruise Control | CarPlay/Android Auto | Bijrijd

  • 2026
  • 47 km
  • Elektrisch
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 485,99p/m
Koopprijs € 36.950
Bekijk auto
Volkswagen ID. Buzz Cargo Bulli Limited Edition 79 kWh 286PK | Climatric Airco | Trekhaak | Stoelverwarming | Draadl

Volkswagen ID. Buzz CargoBulli Limited Edition 79 kWh 286PK | Climatric Airco | Trekhaak | Stoelverwarming | Draadl

  • 2026
  • 10 km
  • Elektrisch
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 572,14p/m
Koopprijs € 43.500
Bekijk auto
Ford Transit Custom E-Transit 340 L2H1 Trend 71 kWh

Ford Transit CustomE-Transit 340 L2H1 Trend 71 kWh

  • 2026
  • 68 km
  • Elektrisch
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 524,79p/m
Koopprijs € 39.900
Bekijk auto
Toyota ProAce City 1.5 D-4D 130 pk L1 Navigator Navi, Camera, Apple Carplay, Cruise Control, Laadruimte Pakke

Toyota Proace City1.5 D-4D 130 pk L1 Navigator Navi, Camera, Apple Carplay, Cruise Control, Laadruimte Pakke

  • 2024
  • 34.532 km
  • Diesel
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 291,83p/m
Koopprijs € 21.800
Bekijk auto
Renault Kangoo E-Tech Advance L2 44 kWh | Nu leverbaar met 12% Zeeuw & Zeeuw aktie korting |

Renault Kangoo E-TechAdvance L2 44 kWh | Nu leverbaar met 12% Zeeuw & Zeeuw aktie korting |

  • 2026
  • 10 km
  • Elektrisch
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 391,55p/m
Koopprijs € 29.770
Bekijk auto
Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue L2 Trend

Ford Transit Connect1.5 EcoBlue L2 Trend

  • 2018
  • 161.053 km
  • Diesel
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 82,99p/m
Koopprijs € 6.200
Bekijk auto
Mercedes-Benz Sprinter 317 CDI 170pk L3H2 Euro6 Airco | Camera | Apple Carplay | Cruisecontrol | Stoelverwarming

Mercedes-Benz Sprinter317 CDI 170pk L3H2 Euro6 Airco | Camera | Apple Carplay | Cruisecontrol | Stoelverwarming

  • 2023
  • 133.446 km
  • Diesel
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 419,58p/m
Koopprijs € 31.900
Bekijk auto
Mercedes-Benz Vito 114 CDI E6 Automaat Lang Lease €338 p/m, Airco, Navi, Carplay, PDC, Camera, Volledig onder

Mercedes-Benz Vito114 CDI E6 Automaat Lang Lease €338 p/m, Airco, Navi, Carplay, PDC, Camera, Volledig onder

  • 2020
  • 120.632 km
  • Diesel
  • Handgeschakeld
  • 136 pk
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 306,94p/m
Koopprijs € 19.950
Bekijk auto
Ford Transit Courier E-Transit Trend 46 kWh | Carplay | Trekhaak | LED laadruimteverlichting | Climate | Parkee

Ford Transit CourierE-Transit Trend 46 kWh | Carplay | Trekhaak | LED laadruimteverlichting | Climate | Parkee

  • 2026
  • 10 km
  • Elektrisch
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 354,07p/m
Koopprijs € 26.920
Bekijk auto
Opel Vivaro Electric Standaard - | Elektrisch bedienbare en verwarmde buitenspiegels | Multi-mode toggle (ECO,

Opel Vivaro ElectricStandaard - | Elektrisch bedienbare en verwarmde buitenspiegels | Multi-mode toggle (ECO,

  • 2026
  • 10 km
  • Elektrisch
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 625,23p/m
Koopprijs € 47.536
Bekijk auto
Iveco Daily 35S16 157pk Automaat 3500kg Trekhaak L3H2 Inrichting Euro6 Airco | Cruisecontrol Bijrijder

Iveco Daily35S16 157pk Automaat 3500kg Trekhaak L3H2 Inrichting Euro6 Airco | Cruisecontrol Bijrijder

  • 2023
  • 132.980 km
  • Diesel
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 380,11p/m
Koopprijs € 28.900
Bekijk auto
Opel Movano 2.2D 140 pk L3H2 BPM vrij, Navi, Camera Airco ECC, Apple Carplay, Cruise Control, Laadruim

Opel Movano2.2D 140 pk L3H2 BPM vrij, Navi, Camera Airco ECC, Apple Carplay, Cruise Control, Laadruim

  • 2024
  • 45.776 km
  • Diesel
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 278,43p/m
Koopprijs € 20.800
Bekijk auto
Mercedes-Benz Sprinter 317 CDI 170pk 9G-Tronic Automaat L2H2 Euro6 Airco | Camera | Navigatie | Cruisecontrol | S

Mercedes-Benz Sprinter317 CDI 170pk 9G-Tronic Automaat L2H2 Euro6 Airco | Camera | Navigatie | Cruisecontrol | S

  • 2024
  • 111.891 km
  • Diesel
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 459,03p/m
Koopprijs € 34.900
Bekijk auto