Financial lease occasions

Elke auto op deze pagina rijd je via financial lease, met het maandbedrag erbij. Dat bedrag is uitgerekend met het laagste tarief dat op dit moment beschikbaar is bij de financiers waarmee we samenwerken. Op de pagina van de auto kies je zelf de looptijd (12 tot 72 maanden) en de slottermijn, en zie je meteen wat dat per maand doet.

29596occasions gevonden

Audi A1 Sportback 30 TFSI 116pk S-tronic Advanced edition | Stoelverwarming | Autom. Airco | Parkeersensoren

Audi A1 Sportback30 TFSI 116pk S-tronic Advanced edition | Stoelverwarming | Autom. Airco | Parkeersensoren

  • 2025
  • 27.572 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 361,05p/m
Koopprijs € 27.450
Bekijk auto
Opel Corsa GS | Dode hoek waarschuwing | LED koplampen met LED dagrijverlichting | Licht -en regensen

Opel CorsaGS | Dode hoek waarschuwing | LED koplampen met LED dagrijverlichting | Licht -en regensen

  • 2026
  • 10 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 401,53p/m
Koopprijs € 30.528
Bekijk auto
Peugeot 3008 GT | Adaptieve cruise control met Stop&Go functie | Elektrische parkeerrem | Extra getinte

Peugeot 3008GT | Adaptieve cruise control met Stop&Go functie | Elektrische parkeerrem | Extra getinte

  • 2026
  • 10 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 627,46p/m
Koopprijs € 47.706
Bekijk auto
Hyundai Kona 1.0 T-GDI Comfort Smart | Carplay | Stoel + Stuur verwarming | All Seasonsbanden | Achterr

Hyundai Kona1.0 T-GDI Comfort Smart | Carplay | Stoel + Stuur verwarming | All Seasonsbanden | Achterr

  • 2022
  • 68.846 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 240,89p/m
Koopprijs € 17.995
Bekijk auto
Volvo XC90 2.0 T8 Plug-in hybrid AWD Ultra Bright Exec. Ed. | Bowers & Wilkins audiosysteem | Elektri

Volvo XC902.0 T8 Plug-in hybrid AWD Ultra Bright Exec. Ed. | Bowers & Wilkins audiosysteem | Elektri

  • 2026
  • 10 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 1.264,21p/m
Koopprijs € 97.845
Bekijk auto
Toyota ProAce Worker 1.5 D-4D Live | Navigatie | LM Velgen | | PDC Achter | Sidebars

Toyota ProAce Worker1.5 D-4D Live | Navigatie | LM Velgen | | PDC Achter | Sidebars

  • 2023
  • 21.495 km
  • Diesel
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 280,31p/m
Koopprijs € 20.940
Bekijk auto
Ford Puma 1.0 EcoBoost Hybrid ST-Line | Achteruitrijcamera | Binnenspiegel automatisch dimmend | Bla

Ford Puma1.0 EcoBoost Hybrid ST-Line | Achteruitrijcamera | Binnenspiegel automatisch dimmend | Bla

  • 2026
  • 15 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 546,45p/m
Koopprijs € 41.546
Bekijk auto
BMW iX3 Executive 80 kWh M-Sport | SoH 99% | Adapt. Cruise | Schuifdak | Camera | Memory | Navi |

BMW iX3Executive 80 kWh M-Sport | SoH 99% | Adapt. Cruise | Schuifdak | Camera | Memory | Navi |

  • 2023
  • 49.745 km
  • Elektrisch
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 524,79p/m
Koopprijs € 39.900
Bekijk auto
Mercedes-Benz EQE 300 Business Solution AMG 90 kWh / Memory-Stoelen / Panaroma-dak / Burmester / 36Graden-Ca

Mercedes-Benz EQE300 Business Solution AMG 90 kWh / Memory-Stoelen / Panaroma-dak / Burmester / 36Graden-Ca

  • 2026
  • 15.000 km
  • Elektrisch
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 903,73p/m
Koopprijs € 69.945
Bekijk auto
Ford Kuga 2.5 243Pk PHEV ST-Line | Airco Automatisch | Achteruitrijcamera | All Seasonbanden | Apple

Ford Kuga2.5 243Pk PHEV ST-Line | Airco Automatisch | Achteruitrijcamera | All Seasonbanden | Apple

  • 2025
  • 22.231 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 452,86p/m
Koopprijs € 34.430
Bekijk auto
Volkswagen Tiguan ID. Life | Achterklep, elektrisch , incl. Easy Open & Close | Achterklep, elektrisch , inc

Volkswagen TiguanID. Life | Achterklep, elektrisch , incl. Easy Open & Close | Achterklep, elektrisch , inc

  • 2026
  • 10 km
  • Elektrisch
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 685,17p/m
Koopprijs € 53.030
Bekijk auto
Ford Kuga 2.5 PHEV ST-Line | Trekhaak | Carplay | Achteruitrijcamera | Getint glas | Keyless | 18" L

Ford Kuga2.5 PHEV ST-Line | Trekhaak | Carplay | Achteruitrijcamera | Getint glas | Keyless | 18" L

  • 2026
  • 10 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 631,20p/m
Koopprijs € 47.990
Bekijk auto
Skoda Kodiaq 150pk 1.5 TSI Sportline Business | Panoramadak | Cruise Control | Achteruitrijcamera | Alc

Skoda Kodiaq150pk 1.5 TSI Sportline Business | Panoramadak | Cruise Control | Achteruitrijcamera | Alc

  • 2023
  • 84.003 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 472,17p/m
Koopprijs € 35.900
Bekijk auto
Seat Leon Sportstourer 1.5 TSI e-Hybrid FR Business 204 PK | Automaat | LED Koplampen | Trekhaak | Navigatie | Cl

Seat Leon Sportstourer1.5 TSI e-Hybrid FR Business 204 PK | Automaat | LED Koplampen | Trekhaak | Navigatie | Cl

  • 2026
  • 5 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 571,48p/m
Koopprijs € 43.450
Bekijk auto
Opel Rocks-e Brommobiel Tekno | Vanaf 16 Jaar | Panoramadak | USB |

Opel Rocks-eBrommobiel Tekno | Vanaf 16 Jaar | Panoramadak | USB |

  • 2023
  • 6.119 km
  • Elektrisch
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 111,78p/m
Koopprijs € 8.350
Bekijk auto
Renault Clio 1.6 R.S. Automaat

Renault Clio1.6 R.S. Automaat

  • 2016
  • 142.086 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 160,31p/m
Koopprijs € 11.975
Bekijk auto
Skoda Fabia Monte Carlo | Achteruitrijcamera | Cruise control met speedlimiter | Driver Activity Assis

Skoda FabiaMonte Carlo | Achteruitrijcamera | Cruise control met speedlimiter | Driver Activity Assis

  • 2026
  • 10 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 402,07p/m
Koopprijs € 30.570
Bekijk auto
Peugeot 208 Allure | Elektrische parkeerrem | Extra getinte achterste zijruiten en achterruit | Extra

Peugeot 208Allure | Elektrische parkeerrem | Extra getinte achterste zijruiten en achterruit | Extra

  • 2026
  • 10 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 415,89p/m
Koopprijs € 31.620
Bekijk auto
Ford Puma Gen-E 44 kWh | Camera | Stuur/stoel/voorruit verwarming | Apple Carplay/Android Auto | Cruise co

Ford Puma Gen-E44 kWh | Camera | Stuur/stoel/voorruit verwarming | Apple Carplay/Android Auto | Cruise co

  • 2025
  • 6.791 km
  • Elektrisch
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 366,96p/m
Koopprijs € 27.900
Bekijk auto
Jeep Avenger Summit | Privacy Glass

Jeep AvengerSummit | Privacy Glass

  • 2026
  • 10 km
  • Elektrisch
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 529,72p/m
Koopprijs € 40.275
Bekijk auto
Volvo S60 2.0 RECHARGE T8 AWD INSCRIPTION AUTOMAAT / NAVI / LEDER / CLIMA / 19"LMV / CAMERA / MEMORY

Volvo S602.0 RECHARGE T8 AWD INSCRIPTION AUTOMAAT / NAVI / LEDER / CLIMA / 19"LMV / CAMERA / MEMORY

  • 2022
  • 122.988 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 366,96p/m
Koopprijs € 27.900
Bekijk auto
Peugeot 5008 Hybrid 145 Allure 7 ZITS - WEINIG KILOMETERS - AUTOMAAT

Peugeot 5008Hybrid 145 Allure 7 ZITS - WEINIG KILOMETERS - AUTOMAAT

  • 2025
  • 10.173 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 420,11p/m
Koopprijs € 31.940
Bekijk auto
Peugeot e-208 EV GT Pack 50 kWh | Fase 3 laden | SOH 89, 5% | Panoramadak | Navigatie | Camera | Stoelve

Peugeot e-208EV GT Pack 50 kWh | Fase 3 laden | SOH 89, 5% | Panoramadak | Navigatie | Camera | Stoelve

  • 2021
  • 81.872 km
  • Elektrisch
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 232,92p/m
Koopprijs € 17.400
Bekijk auto
Jeep Compass 1.6 e-Hybrid Plug-In First Edition | Open dak | Demo | Tot 8 jaar garantie |

Jeep Compass1.6 e-Hybrid Plug-In First Edition | Open dak | Demo | Tot 8 jaar garantie |

  • 2026
  • 5.000 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 577,93p/m
Koopprijs € 43.940
Bekijk auto

Zo werkt financial lease van een occasion

Bij financial lease koop je de auto en financiert een van onze financiers de aankoop. Jij betaalt in vaste maandtermijnen af. De auto staat vanaf dag één op de balans van je bedrijf, je schrijft hem af en aan het eind van de looptijd is hij helemaal van jou. Onderhoud, verzekering en banden regel je zelf, net als bij een auto die je in één keer koopt.

Btw-auto of marge-auto

Bij een btw-auto betaal je de btw over de aanschaf vooraf en vraag je die bij de eerstvolgende aangifte terug. Bij een marge-auto zit er geen btw op de prijs en valt er dus ook niets terug te vragen. In de lijst staat bij elke auto welke van de twee het is, en je kan erop filteren.

Wat het maandbedrag bepaalt

Drie dingen: het bedrag dat je financiert, de looptijd en de slottermijn. Een langere looptijd of een hogere slottermijn (tot 35% van het leasebedrag) maakt het maandbedrag lager, en over de hele periode betaal je dan meer rente. De slottermijn betaal je aan het eind in één keer, of je financiert hem opnieuw. Veel ondernemers verkopen de auto op dat moment en lossen daarmee de slottermijn af. De rente trek je af als bedrijfskosten; hoe dat werkt lees je in Is financial lease aftrekbaar?.

Wat het bij ons kost

We leggen je aanvraag voor aan de financiers waarmee we samenwerken en kiezen het laagste tarief dat op dat moment beschikbaar is. Daar rekenen we één vaste vergoeding van € 395 voor, ongeacht het bedrag. Financial lease kan vanaf € 5.000. Wat een tussenpersoon normaal rekent, staat in Wat kost een tussenpersoon bij financial lease?.

Voor wie

Financial lease is er voor ondernemers met een KvK-inschrijving: eenmanszaak, vof of bv. Ook als je net gestart bent of nog geen jaarcijfers hebt kan het, tot een bepaald bedrag. Lees meer in Financial lease voor startende ondernemers en Financial lease zonder jaarcijfers.

Zo gaat het verder

  1. Open de auto van je keuze en stel looptijd en slottermijn in.
  2. Vraag aan met je KvK-nummer en telefoonnummer. Dat duurt twee minuten.
  3. De financier beoordeelt je aanvraag, meestal binnen 24 uur.
  4. Je tekent digitaal en haalt de auto op bij het autobedrijf. Meestal rij je binnen vijf werkdagen weg.