Financial lease cabriolets

Dak open en rijden. Bij elke cabrio hieronder staat het maandbedrag voor financial lease, dus je ziet meteen wat een open auto je per maand kost.

215occasions gevonden

Fiat 500 ICON | 10, 25" touchscreen radio met Bluetooth, DAB & USB | Automatische airconditioning |

Fiat 500ICON | 10, 25" touchscreen radio met Bluetooth, DAB & USB | Automatische airconditioning |

  • 2026
  • 10 km
  • Hybride
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 369,18p/m
Koopprijs € 28.068
Bekijk auto
Mercedes-Benz C-klasse Cabrio 180 Premium Plus amg pakket amg pakket

Mercedes-Benz C-klasse Cabriolet180 Premium Plus amg pakket amg pakket

  • 2018
  • 128.509 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 320,59p/m
Koopprijs € 23.950
Bekijk auto
Fiat 500 C 0.9 TwinAir Lounge / Navigatie / PDC / 15" LMV

Fiat 5000.9 TwinAir Lounge / Navigatie / PDC / 15" LMV

  • 2017
  • 101.003 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 119,82p/m
Koopprijs € 8.950
Bekijk auto
Porsche 911 Targa 3.0 4S | Origineel NL | Bose® | 4 wiel sturing

Porsche 911 Targa3.0 4S | Origineel NL | Bose® | 4 wiel sturing

  • 2021
  • 55.123 km
  • Benzine
  • Automaat
  • 451 pk
  • Marge

Financial lease vanaf

€ 2.501,32p/m
Koopprijs € 159.995
Bekijk auto
Fiat 500 C 1.0 Hybrid Cabrio Dolcevita Finale | 1e Eigenaar | Dealer Onderhouden | Navi By App | Crui

Fiat 5001.0 Hybrid Cabrio Dolcevita Finale | 1e Eigenaar | Dealer Onderhouden | Navi By App | Crui

  • 2024
  • 14.630 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 232,92p/m
Koopprijs € 17.400
Bekijk auto
Ferrari Roma Spider 3.9 V8 |BTW|PPF|Grigio Scuro|360 camera|carbon int.|memory|Quilted seats|Apple Carplay|car

Ferrari Roma Spider3.9 V8 |BTW|PPF|Grigio Scuro|360 camera|carbon int.|memory|Quilted seats|Apple Carplay|car

  • 2024
  • 3.202 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 4.005,28p/m
Koopprijs € 309.995
Bekijk auto
BMW Z4 Roadster M40i High Executive Edition | Leder | Harman Kardon | Elektrisch Verstelbare Stoelen | Hea

BMW Z4 RoadsterM40i High Executive Edition | Leder | Harman Kardon | Elektrisch Verstelbare Stoelen | Hea

  • 2019
  • 95.728 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 564,18p/m
Koopprijs € 42.895
Bekijk auto
Porsche 718 Boxster S 2.5 350PK PDK Lava Orange Sportchrono PDLS 20Inch

Porsche 718 Boxster S2.5 350PK PDK Lava Orange Sportchrono PDLS 20Inch

  • 2017
  • 129.670 km
  • Benzine
  • Automaat
  • 349 pk
  • Marge

Financial lease vanaf

€ 873,93p/m
Koopprijs € 55.900
Bekijk auto
Fiat 500 C 1.0 Hybrid La Prima | Demo | Tot 8 jaar garantie |

Fiat 500C1.0 Hybrid La Prima | Demo | Tot 8 jaar garantie |

  • 2026
  • 5.000 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 419,58p/m
Koopprijs € 31.900
Bekijk auto
Fiat 500 ICON | 10, 25" touchscreen radio met Bluetooth, DAB & USB | Automatische airconditioning |

Fiat 500ICON | 10, 25" touchscreen radio met Bluetooth, DAB & USB | Automatische airconditioning |

  • 2026
  • 10 km
  • Hybride
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 352,97p/m
Koopprijs € 26.837
Bekijk auto
Fiat 500 C 1.0 Hybrid La Prima tot 8 Jaar Garantie | Achteruitrijcamera | Climate Control | Stoelverw

Fiat 500C1.0 Hybrid La Prima tot 8 Jaar Garantie | Achteruitrijcamera | Climate Control | Stoelverw

  • 2026
  • 15 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 360,39p/m
Koopprijs € 27.400
Bekijk auto
Audi R8 Spyder 5.2 FSI quattro 540 PK l Keramische remmen l Carbon interieur/exterieur l Bang & Olufsen S

Audi R8 Spyder5.2 FSI quattro 540 PK l Keramische remmen l Carbon interieur/exterieur l Bang & Olufsen S

  • 2016
  • 52.259 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 1.646,06p/m
Koopprijs € 127.400
Bekijk auto
Fiat 500 C 1.0 Cabrio Hybrid Cult | Airco | DAB | Elec. Pakket | Lage KM stand | Cabriolet | Airco |

Fiat 5001.0 Cabrio Hybrid Cult | Airco | DAB | Elec. Pakket | Lage KM stand | Cabriolet | Airco |

  • 2022
  • 18.223 km
  • Hybride
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 185,40p/m
Koopprijs € 13.850
Bekijk auto
Mini Cabrio 2.0 Cooper S John Cooper Works 178 PK | Automaat | Connected Navigation Plus | Head-up dis

Mini Cabrio2.0 Cooper S John Cooper Works 178 PK | Automaat | Connected Navigation Plus | Head-up dis

  • 2021
  • 55.988 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 366,96p/m
Koopprijs € 27.900
Bekijk auto
Mercedes-Benz CLE Cabriolet 200 AMG Line | Distronic | Airscarf | Memory | Burmester | Keyless Go | Cabriocomfortpakke

Mercedes-Benz CLE Cabriolet200 AMG Line | Distronic | Airscarf | Memory | Burmester | Keyless Go | Cabriocomfortpakke

  • 2025
  • 9.343 km
  • Benzine
  • Automaat
  • 204 pk
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 839,19p/m
Koopprijs € 64.950
Bekijk auto
Abarth 500e Urban

Abarth 500eUrban

  • 2026
  • 10 km
  • Elektrisch
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 509,00p/m
Koopprijs € 38.699
Bekijk auto
BMW 4-serie Cabrio 420i 183PK HIGH EXECUTIVE M-SPORT AUTOMAAT / NAVI / LEDER / FULL-LED / CLIMA / 19" LMV / K

BMW 4-serie Cabrio420i 183PK HIGH EXECUTIVE M-SPORT AUTOMAAT / NAVI / LEDER / FULL-LED / CLIMA / 19" LMV / K

  • 2018
  • 88.441 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 380,11p/m
Koopprijs € 28.900
Bekijk auto
Audi A3 Cabriolet 1.4 TFSI 150pk S-tronic S edition | Nekverwarming | B&O Audio | Matrix LED | Windschot

Audi A3 Cabriolet1.4 TFSI 150pk S-tronic S edition | Nekverwarming | B&O Audio | Matrix LED | Windschot

  • 2017
  • 80.672 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 306,55p/m
Koopprijs € 22.900
Bekijk auto
Fiat 500 C 1.0 Hybrid Dolcevita, Navigatie, Airco, 1ste eigenaar, INC BTW

Fiat 5001.0 Hybrid Dolcevita, Navigatie, Airco, 1ste eigenaar, INC BTW

  • 2023
  • 31.805 km
  • Hybride
  • Handgeschakeld
  • 69 pk
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 212,17p/m
Koopprijs € 14.850
Bekijk auto
Fiat 500 C 1.0 Hybrid Dolcevita | Parkeersensoren | Airco | Cruise Controle | Bluetooth | Lichtmetale

Fiat 5001.0 Hybrid Dolcevita | Parkeersensoren | Airco | Cruise Controle | Bluetooth | Lichtmetale

  • 2023
  • 73.503 km
  • Hybride
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 187,34p/m
Koopprijs € 13.995
Bekijk auto
Mercedes-Benz CLE Cabriolet 180 AMG Line / 20 inch/ Memory/ Sfeerverlichting/ AIRCAP/ AIRSCARF

Mercedes-Benz CLE Cabriolet180 AMG Line / 20 inch/ Memory/ Sfeerverlichting/ AIRCAP/ AIRSCARF

  • 2025
  • 29.404 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 839,12p/m
Koopprijs € 64.945
Bekijk auto
Fiat 500 ICON | 10, 25" touchscreen radio met Bluetooth, DAB & USB | Automatische airconditioning |

Fiat 500ICON | 10, 25" touchscreen radio met Bluetooth, DAB & USB | Automatische airconditioning |

  • 2026
  • 10 km
  • Hybride
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 369,18p/m
Koopprijs € 28.068
Bekijk auto
Fiat 500 C Icon 42 kWh 96, 47%SOH | Navi by App | Stoel verwarming | Cruise Control |Achteruitrijcame

Fiat 500Icon 42 kWh 96, 47%SOH | Navi by App | Stoel verwarming | Cruise Control |Achteruitrijcame

  • 2023
  • 17.186 km
  • Elektrisch
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 279,77p/m
Koopprijs € 20.900
Bekijk auto
BMW 2-serie Cabrio M240i xDrive High Executive |H&Kaudio|Camera|Leder

BMW 2-serie CabrioM240i xDrive High Executive |H&Kaudio|Camera|Leder

  • 2017
  • 90.917 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 393,85p/m
Koopprijs € 29.944
Bekijk auto