Financial lease hatchbacks

Een hatchback is kort genoeg voor de stad en met de achterbank plat laad je er nog een hoop in. Bij elke auto hieronder staat het maandbedrag voor financial lease, dus je vergelijkt een Polo met een Corsa op wat je per maand kwijt bent.

7772occasions gevonden

Audi A1 Sportback 30 TFSI 116pk S-tronic Advanced edition | Stoelverwarming | Autom. Airco | Parkeersensoren

Audi A1 Sportback30 TFSI 116pk S-tronic Advanced edition | Stoelverwarming | Autom. Airco | Parkeersensoren

  • 2025
  • 27.572 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 361,05p/m
Koopprijs € 27.450
Bekijk auto
Opel Corsa GS | Dode hoek waarschuwing | LED koplampen met LED dagrijverlichting | Licht -en regensen

Opel CorsaGS | Dode hoek waarschuwing | LED koplampen met LED dagrijverlichting | Licht -en regensen

  • 2026
  • 10 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 401,53p/m
Koopprijs € 30.528
Bekijk auto
Opel Rocks-e Brommobiel Tekno | Vanaf 16 Jaar | Panoramadak | USB |

Opel Rocks-eBrommobiel Tekno | Vanaf 16 Jaar | Panoramadak | USB |

  • 2023
  • 6.119 km
  • Elektrisch
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 111,78p/m
Koopprijs € 8.350
Bekijk auto
Renault Clio 1.6 R.S. Automaat

Renault Clio1.6 R.S. Automaat

  • 2016
  • 142.086 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 160,31p/m
Koopprijs € 11.975
Bekijk auto
Skoda Fabia Monte Carlo | Achteruitrijcamera | Cruise control met speedlimiter | Driver Activity Assis

Skoda FabiaMonte Carlo | Achteruitrijcamera | Cruise control met speedlimiter | Driver Activity Assis

  • 2026
  • 10 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 402,07p/m
Koopprijs € 30.570
Bekijk auto
Peugeot 208 Allure | Elektrische parkeerrem | Extra getinte achterste zijruiten en achterruit | Extra

Peugeot 208Allure | Elektrische parkeerrem | Extra getinte achterste zijruiten en achterruit | Extra

  • 2026
  • 10 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 415,89p/m
Koopprijs € 31.620
Bekijk auto
Peugeot e-208 EV GT Pack 50 kWh | Fase 3 laden | SOH 89, 5% | Panoramadak | Navigatie | Camera | Stoelve

Peugeot e-208EV GT Pack 50 kWh | Fase 3 laden | SOH 89, 5% | Panoramadak | Navigatie | Camera | Stoelve

  • 2021
  • 81.872 km
  • Elektrisch
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 232,92p/m
Koopprijs € 17.400
Bekijk auto
Volkswagen Polo | Achterlichten LED | Afstandscontrolesysteem (Front Assist) | Airconditioning handbediend

Volkswagen Polo| Achterlichten LED | Afstandscontrolesysteem (Front Assist) | Airconditioning handbediend

  • 2026
  • 10 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 368,15p/m
Koopprijs € 27.990
Bekijk auto
Opel Corsa 1.2 Edition / 1E EIG / AIRCO / CRUISE CONTr / APPLE CAR PLAY

Opel Corsa1.2 Edition / 1E EIG / AIRCO / CRUISE CONTr / APPLE CAR PLAY

  • 2022
  • 83.513 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 146,59p/m
Koopprijs € 10.950
Bekijk auto
Volkswagen Polo Life Edition 1.0 TSI 7-DSG Auto | Camera | Cr. Contr Adapt | StoelVerwarm. | Apple carplay

Volkswagen PoloLife Edition 1.0 TSI 7-DSG Auto | Camera | Cr. Contr Adapt | StoelVerwarm. | Apple carplay

  • 2026
  • 5.600 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 393,27p/m
Koopprijs € 29.900
Bekijk auto
Volkswagen Golf 7 1.2 TSI 105 PK Climate Carplay Eerste Eigenaar

Volkswagen Golf7 1.2 TSI 105 PK Climate Carplay Eerste Eigenaar

  • 2014
  • 129.247 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • 105 pk
  • Marge

Financial lease vanaf

€ 153,07p/m
Koopprijs € 9.450
Bekijk auto
Volkswagen Golf 1.5 TSI Life - Carplay, Digitaal Cockpit, Adapt. Cruise, Afn. Trekhaak

Volkswagen Golf1.5 TSI Life - Carplay, Digitaal Cockpit, Adapt. Cruise, Afn. Trekhaak

  • 2021
  • 89.159 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 225,49p/m
Koopprijs € 16.845
Bekijk auto
Volkswagen Polo 1.0 TSI Life 95pk DSG Navi ACC CarPlay Garantie FrontAssist

Volkswagen Polo1.0 TSI Life 95pk DSG Navi ACC CarPlay Garantie FrontAssist

  • 2021
  • 98.675 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 204,13p/m
Koopprijs € 15.250
Bekijk auto
Ford Fiesta 1.0 EcoBoost Hybrid Titanium Airco | Cruise control | Apple carplay

Ford Fiesta1.0 EcoBoost Hybrid Titanium Airco | Cruise control | Apple carplay

  • 2023
  • 81.945 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 173,96p/m
Koopprijs € 12.995
Bekijk auto
Seat Ibiza 1.0 EcoTSI 95pk Style | LED-Koplampen

Seat Ibiza1.0 EcoTSI 95pk Style | LED-Koplampen

  • 2026
  • 10 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 358,42p/m
Koopprijs € 27.250
Bekijk auto
Volkswagen ID.3 Neo Style | Airconditioning automatisch, 2-zone (Climatronic) | Automatische afstandsregeling

Volkswagen ID.3 NeoStyle | Airconditioning automatisch, 2-zone (Climatronic) | Automatische afstandsregeling

  • 2026
  • 10 km
  • Elektrisch
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 522,50p/m
Koopprijs € 39.725
Bekijk auto
Dongfeng Box Premium Edition 42 kWh | Nieuw | 360* Camera | Adaptief Cruise Control | Apple Carplay/And

Dongfeng BoxPremium Edition 42 kWh | Nieuw | 360* Camera | Adaptief Cruise Control | Apple Carplay/And

  • 2026
  • 10 km
  • Elektrisch
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 322,23p/m
Koopprijs € 24.499
Bekijk auto
Opel Corsa 1.2 Turbo Edition | THE BIG EVENT | NU TE BESTELLEN | TOT 8 JAAR GARANTIE | KORTING TOT €

Opel Corsa1.2 Turbo Edition | THE BIG EVENT | NU TE BESTELLEN | TOT 8 JAAR GARANTIE | KORTING TOT €

  • 2026
  • 10 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 328,80p/m
Koopprijs € 24.999
Bekijk auto
Cupra Leon 1.4 e-Hybrid 204 pk Essential 6-DSG | SoH 89, 33% | Apple Carplay | Parkeersensoren | Crui

Cupra Leon1.4 e-Hybrid 204 pk Essential 6-DSG | SoH 89, 33% | Apple Carplay | Parkeersensoren | Crui

  • 2023
  • 71.968 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 313,24p/m
Koopprijs € 23.400
Bekijk auto
Peugeot 108 1.0 e-VTi Access | Centrale Vergrendeling | LED-Dagrijverlichting | Start-Stop Systeem | O

Peugeot 1081.0 e-VTi Access | Centrale Vergrendeling | LED-Dagrijverlichting | Start-Stop Systeem | O

  • 2019
  • 98.962 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 92,91p/m
Koopprijs € 6.940
Bekijk auto
Opel Karl 1.0 ecoFLEX Edition

Opel Karl1.0 ecoFLEX Edition

  • 2018
  • 130.552 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • 75 pk
  • Marge

Financial lease vanaf

€ 113,22p/m
Koopprijs € 6.990
Bekijk auto
Volkswagen ID.Polo Life First Edition | Airconditioning automatisch, 2-zone (Climatronic) | Automatische afst

Volkswagen ID.PoloLife First Edition | Airconditioning automatisch, 2-zone (Climatronic) | Automatische afst

  • 2026
  • 10 km
  • Elektrisch
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 436,40p/m
Koopprijs € 33.180
Bekijk auto
Dongfeng Box Launch Edition 42 kWh Demo | 310 km range | Zeer compleet | Apple Carplay/Android Auto| 7

Dongfeng BoxLaunch Edition 42 kWh Demo | 310 km range | Zeer compleet | Apple Carplay/Android Auto| 7

  • 2025
  • 8.450 km
  • Elektrisch
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 260,03p/m
Koopprijs € 19.425
Bekijk auto
Nissan Micra Evolve 52 kWh €5000, - VOORRAADKORTING | 416KM RIJBEREIK | 0, 99 % RENTE TOT 36 MAANDEN

Nissan MicraEvolve 52 kWh €5000, - VOORRAADKORTING | 416KM RIJBEREIK | 0, 99 % RENTE TOT 36 MAANDEN

  • 2026
  • 5 km
  • Elektrisch
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 426,68p/m
Koopprijs € 32.440
Bekijk auto