Financial lease MPV's

Een MPV heeft vaak een derde zitrij en schuifdeuren, dus je krijgt er zes of zeven mensen in zonder een bus te rijden. Bij elke auto hieronder staat het maandbedrag voor financial lease.

531occasions gevonden

Dacia Jogger 1.6 Hybrid 140 Extreme 5p. | Camera | Climate Control | Roofrails | Lichtmetalen Velgen |

Dacia Jogger1.6 Hybrid 140 Extreme 5p. | Camera | Climate Control | Roofrails | Lichtmetalen Velgen |

  • 2026
  • 7 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 426,48p/m
Koopprijs € 32.426
Bekijk auto
Dacia Dokker 1.5 Blue dCi 90 Solid - Bluetooth / Navi / Cruise

Dacia Dokker1.5 Blue dCi 90 Solid - Bluetooth / Navi / Cruise

  • 2021
  • 107.992 km
  • Diesel
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 146,51p/m
Koopprijs € 10.945
Bekijk auto
Ford Tourneo Courier BEV Titanium | Trekhaak | BLISS | A. Camera | Keyless | Stoel- Stuurverwarming | Achterlic

Ford Tourneo CourierBEV Titanium | Trekhaak | BLISS | A. Camera | Keyless | Stoel- Stuurverwarming | Achterlic

  • 2026
  • 25 km
  • Elektrisch
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 476,13p/m
Koopprijs € 36.200
Bekijk auto
Citroën ë-Berlingo 136 L2 50 kWh

Citroën ë-Berlingo136 L2 50 kWh

  • 2025
  • 16 km
  • Elektrisch
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 307,08p/m
Koopprijs € 22.940
Bekijk auto
Renault Scénic 1.3 TCe Intens | Trekhaak | Camera | Bluetooth | Navigatie | Parkeersensoren | Dodehoek De

Renault Scénic1.3 TCe Intens | Trekhaak | Camera | Bluetooth | Navigatie | Parkeersensoren | Dodehoek De

  • 2019
  • 73.263 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 206,68p/m
Koopprijs € 15.440
Bekijk auto
Ford Tourneo Connect 7P 1.5 EcoBoost 150PK PHEV L2 Active |PANO-DAK|ACC|KEYLESS|LED|

Ford Tourneo Connect7P 1.5 EcoBoost 150PK PHEV L2 Active |PANO-DAK|ACC|KEYLESS|LED|

  • 2025
  • 16.615 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 480,07p/m
Koopprijs € 36.500
Bekijk auto
Kia Venga 1.4 CVVT Edition PANORAMADAK/DEALERONDERHOUDEN/CAMERA

Kia Venga1.4 CVVT Edition PANORAMADAK/DEALERONDERHOUDEN/CAMERA

  • 2018
  • 151.265 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 107,08p/m
Koopprijs € 7.999
Bekijk auto
Citroën ë-Berlingo Standaard - Elektrisch | Elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels | Parkeersen

Citroën ë-BerlingoStandaard - Elektrisch | Elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels | Parkeersen

  • 2026
  • 10 km
  • Elektrisch
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 492,48p/m
Koopprijs € 37.443
Bekijk auto
Hyundai ix20 1.4i i-Drive Airco Trekhaak

Hyundai ix201.4i i-Drive Airco Trekhaak

  • 2017
  • 49.473 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 132,53p/m
Koopprijs € 9.900
Bekijk auto
Volkswagen Touran 1.4 TSI 150Pk DSG Highline | 3x Iso Fix | Trekhaak afnb. | Camera | Stoelverw. | Prijs Rij

Volkswagen Touran1.4 TSI 150Pk DSG Highline | 3x Iso Fix | Trekhaak afnb. | Camera | Stoelverw. | Prijs Rij

  • 2016
  • 125.520 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 233,52p/m
Koopprijs € 17.445
Bekijk auto
Dacia Jogger De nieuwe TCe 110 expression 7-Zits l Pack Comfort l Nu uit voorraad leverbaar met €1.200,

Dacia JoggerDe nieuwe TCe 110 expression 7-Zits l Pack Comfort l Nu uit voorraad leverbaar met €1.200,

  • 2026
  • 10 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 389,06p/m
Koopprijs € 29.580
Bekijk auto
Dacia Jogger TCe 100 ECO-G Extreme 7p. | LPG G3 | Pack Extreme | Parkeersensoren v+a met achteruitrijca

Dacia JoggerTCe 100 ECO-G Extreme 7p. | LPG G3 | Pack Extreme | Parkeersensoren v+a met achteruitrijca

  • 2024
  • 24.415 km
  • LPG
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 266,79p/m
Koopprijs € 19.930
Bekijk auto
Volkswagen Caddy Maxi Rolstoel uitv AUTOMAAT 1.5 TSI Autom. Rolstoel uitv

Volkswagen Caddy MaxiRolstoel uitv AUTOMAAT 1.5 TSI Autom. Rolstoel uitv

  • 2021
  • 129.504 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 645,38p/m
Koopprijs € 49.950
Bekijk auto
Chrysler Grand Voyager 3.6 V6 Pinnacle Plug-in Hybrid

Chrysler Grand Voyager3.6 V6 Pinnacle Plug-in Hybrid

  • 2025
  • 29 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 1.201,59p/m
Koopprijs € 92.999
Bekijk auto
Opel Zafira 1.4 Turbo Business+ 7p. | 140pk | Navigatie | Trekhaak | Camera |

Opel Zafira1.4 Turbo Business+ 7p. | 140pk | Navigatie | Trekhaak | Camera |

  • 2017
  • 94.441 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 199,45p/m
Koopprijs € 14.900
Bekijk auto
Renault Grand Scénic 1.3 TCe Bose 7p. / Trekhaak / Massage / Climate control

Renault Grand Scénic1.3 TCe Bose 7p. / Trekhaak / Massage / Climate control

  • 2018
  • 121.336 km
  • Benzine
  • Automaat
  • 163 pk
  • Marge

Financial lease vanaf

€ 263,94p/m
Koopprijs € 16.295
Bekijk auto
Renault Grand Scénic 1.2 TCe Bose - Navi / Pdc / Bluetooth

Renault Grand Scénic1.2 TCe Bose - Navi / Pdc / Bluetooth

  • 2014
  • 141.684 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 106,35p/m
Koopprijs € 7.945
Bekijk auto
Volkswagen ID. Buzz Pro Limited Edition Plus 86 kWh LWB 7p. | Carplay | 20" Lichtmetalen velgen | Assistance P

Volkswagen ID. BuzzPro Limited Edition Plus 86 kWh LWB 7p. | Carplay | 20" Lichtmetalen velgen | Assistance P

  • 2026
  • 10 km
  • Elektrisch
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 919,87p/m
Koopprijs € 71.195
Bekijk auto
Ford B-Max 1.0 EcoBoost Titanium | VERWARMDE VOORRUIT | NAV | AIRCO | 1 JAAR BOVAG GARANTIE | TELEFOO

Ford B-MAX1.0 EcoBoost Titanium | VERWARMDE VOORRUIT | NAV | AIRCO | 1 JAAR BOVAG GARANTIE | TELEFOO

  • 2015
  • 124.378 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 92,83p/m
Koopprijs € 6.935
Bekijk auto
Dacia Logan MCV TCe Ambiance Airco 12 de maand 2018

Dacia Logan MCVTCe Ambiance Airco 12 de maand 2018

  • 2018
  • 131.102 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • 73 pk
  • Marge

Financial lease vanaf

€ 97,18p/m
Koopprijs € 6.000
Bekijk auto
Mercedes-Benz B-klasse 160 Ambition - Leder / Navi / Bluetooth

Mercedes-Benz B-klasse160 Ambition - Leder / Navi / Bluetooth

  • 2017
  • 102.322 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 173,28p/m
Koopprijs € 12.945
Bekijk auto
Dacia Jogger 1.2 Eco-G 120 limited edition 7p. €1.000 voorraadkorting op=op | Gratis 7 jaar fabrieksgar

Dacia Jogger1.2 Eco-G 120 limited edition 7p. €1.000 voorraadkorting op=op | Gratis 7 jaar fabrieksgar

  • 2026
  • 15 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 429,11p/m
Koopprijs € 32.625
Bekijk auto
Ford C-Max 125PK TITANIUM NAV ECC 17"LMV CAMERA PDC TREKHAAK DISTRIBUTIERIEM VERVANGEN RIJKLAARPRIJS

Ford C-MAX125PK TITANIUM NAV ECC 17"LMV CAMERA PDC TREKHAAK DISTRIBUTIERIEM VERVANGEN RIJKLAARPRIJS

  • 2014
  • 138.256 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 78,31p/m
Koopprijs € 5.850
Bekijk auto
BMW 2-serie Active Tourer 220i High Executive

BMW 2-serie Active Tourer220i High Executive

  • 2017
  • 101.454 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 186,74p/m
Koopprijs € 13.950
Bekijk auto