Financial lease pick-ups

Een pick-up heeft een open laadbak, dus lang en vies materiaal gaat mee zonder dat je interieur eronder lijdt. Bij elke pick-up hieronder staat het maandbedrag voor financial lease. Nieuwe bussen en wat een grijs kenteken scheelt, staan op bedrijfswagen leasen.

70occasions gevonden

Volkswagen Crafter 2.0 177pk Pick Up Dubbele Cabine 3500kg Trekhaak Open Laadbak Euro6 Airco | 6-Zits | Camer

Volkswagen Crafter2.0 177pk Pick Up Dubbele Cabine 3500kg Trekhaak Open Laadbak Euro6 Airco | 6-Zits | Camer

  • 2018
  • 129.253 km
  • Diesel
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 319,94p/m
Koopprijs € 23.900
Bekijk auto
Dodge Ram 1500 5.7 V8 4x4 Crew Cab 5'7 Laramie / Schuifdak / LPG 200 liter / Marge

Dodge Ram 15005.7 V8 4x4 Crew Cab 5'7 Laramie / Schuifdak / LPG 200 liter / Marge

  • 2015
  • 255.318 km
  • LPG
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 320,59p/m
Koopprijs € 23.950
Bekijk auto
Ford Ranger Plug-in-Hybrid Wildtrak e-4WD Double Cab €5700, - korting | Cargo Area Pack | Power Roller

Ford RangerPlug-in-Hybrid Wildtrak e-4WD Double Cab €5700, - korting | Cargo Area Pack | Power Roller

  • 2026
  • 10 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 692,87p/m
Koopprijs € 53.626
Bekijk auto
Dodge Ram 1500 TRX HELLCAT | 6.2 V8 712pk SUPERCHARGED HEMI 4x4 Automaat | Crew Cab Euro6 | Full Option H

Dodge Ram 1500TRX HELLCAT | 6.2 V8 712pk SUPERCHARGED HEMI 4x4 Automaat | Crew Cab Euro6 | Full Option H

  • 2024
  • 58.537 km
  • LPG
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 1.537,54p/m
Koopprijs € 119.000
Bekijk auto
Renault Master 2.3 dCi 146pk Bakwagen 222cm Hoog Laadklep Euro6 Airco | Camera | Navigatie | LED | 983kg

Renault Master2.3 dCi 146pk Bakwagen 222cm Hoog Laadklep Euro6 Airco | Camera | Navigatie | LED | 983kg

  • 2024
  • 45.799 km
  • Diesel
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 524,79p/m
Koopprijs € 39.900
Bekijk auto
Volkswagen Amarok 3.0 V6 TDI 258pk 4motion bj2018 Aventura *Leer *Navi *Cruise

Volkswagen Amarok Dubbele Cabine3.0 V6 TDI 258pk 4motion bj2018 Aventura *Leer *Navi *Cruise

  • 2018
  • 94.752 km
  • Diesel
  • Automaat
  • 258 pk
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 524,39p/m
Koopprijs € 32.950
Bekijk auto
Renault Master 2.3 DCi 130 pk Dubbel Lucht Kipper, Trekhaak 3.500 kg Airco, LxBxH 320x203x40 cm, 3-Zits

Renault Master2.3 DCi 130 pk Dubbel Lucht Kipper, Trekhaak 3.500 kg Airco, LxBxH 320x203x40 cm, 3-Zits

  • 2021
  • 89.467 km
  • Diesel
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 326,19p/m
Koopprijs € 24.800
Bekijk auto
Ford Ranger Plug-in-Hybrid Stormtrak e-4WD | 3500KG Trekgewicht | 5 Persoons | 360 Camera | Elektrisch

Ford RangerPlug-in-Hybrid Stormtrak e-4WD | 3500KG Trekgewicht | 5 Persoons | 360 Camera | Elektrisch

  • 2026
  • 25 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 846,29p/m
Koopprijs € 65.500
Bekijk auto
Ford Ranger 2.0 Super Cab EcoBlue Wildtrak | Trekhaak | 360 camera | Stoelverwarming | Cruise Control

Ford Ranger2.0 Super Cab EcoBlue Wildtrak | Trekhaak | 360 camera | Stoelverwarming | Cruise Control

  • 2023
  • 58.010 km
  • Diesel
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 505,07p/m
Koopprijs € 38.400
Bekijk auto
Ford Ranger Wildtrak Double Cab 2.3 PHEV | Power Rollertop | Camera | Stoelverwarming | CarPlay/Androi

Ford RangerWildtrak Double Cab 2.3 PHEV | Power Rollertop | Camera | Stoelverwarming | CarPlay/Androi

  • 2026
  • 3.534 km
  • Hybride
  • Anders
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 767,21p/m
Koopprijs € 59.380
Bekijk auto
Ford Ranger 2.0 Super Cab EcoBlue Wildtrak | Hardtop | Trekhaak | 360 Camera | Adaptive Cruise | BLIS

Ford Ranger2.0 Super Cab EcoBlue Wildtrak | Hardtop | Trekhaak | 360 Camera | Adaptive Cruise | BLIS

  • 2024
  • 49.317 km
  • Diesel
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 498,49p/m
Koopprijs € 37.900
Bekijk auto
Ford Ranger Plug-in-Hybrid Wildtrak e-4WD Dubbelcabine | 0.99% Financial Lease | 1-fase laadkabel mode

Ford RangerPlug-in-Hybrid Wildtrak e-4WD Dubbelcabine | 0.99% Financial Lease | 1-fase laadkabel mode

  • 2025
  • 15 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 767,21p/m
Koopprijs € 59.380
Bekijk auto
Ford Ranger Wildtrak 2.3 PHEV 279pk 10-traps automaat | Trekhaak | Achteruitrijcamera | 3500Kg Trekgew

Ford RangerWildtrak 2.3 PHEV 279pk 10-traps automaat | Trekhaak | Achteruitrijcamera | 3500Kg Trekgew

  • 2026
  • 4.207 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 640,79p/m
Koopprijs € 49.595
Bekijk auto
Dodge Ram 1500 5.7 V8 4x4 SPORT NIGHT

Dodge Ram 15005.7 V8 4x4 SPORT NIGHT

  • 2020
  • 152.982 km
  • Benzine
  • Automaat
  • 402 pk
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 617,53p/m
Koopprijs € 46.950
Bekijk auto
MAN TGE 2.0 TDI 140 pk L4 Pick Up / Open Laadbak Airco, Apple Carplay, Cruise Control, Geveerde St

MAN TGE2.0 TDI 140 pk L4 Pick Up / Open Laadbak Airco, Apple Carplay, Cruise Control, Geveerde St

  • 2024
  • 177 km
  • Diesel
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 510,33p/m
Koopprijs € 38.800
Bekijk auto
MAN TGE 2.0 TDI 140 pk Autotransporter Airco, Luchtvering Apple Carplay, Trekhaak 3.500 kg, Cruise

MAN TGE2.0 TDI 140 pk Autotransporter Airco, Luchtvering Apple Carplay, Trekhaak 3.500 kg, Cruise

  • 2024
  • 2.386 km
  • Diesel
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 733,88p/m
Koopprijs € 56.800
Bekijk auto
Ford Ranger 3.2 TDCI LIMITED AUTOMAAT LEER NAVI TREKHAAK 3500KG

Ford Ranger3.2 TDCI LIMITED AUTOMAAT LEER NAVI TREKHAAK 3500KG

  • 2018
  • 250.859 km
  • Diesel
  • Automaat
  • 200 pk
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 255,11p/m
Koopprijs € 15.750
Bekijk auto
Ford Ranger 2.0 EcoBlue Wildtrak Supercab RAPTOR LIMITED EDITION

Ford Ranger2.0 EcoBlue Wildtrak Supercab RAPTOR LIMITED EDITION

  • 2020
  • 142.269 km
  • Diesel
  • Automaat
  • 213 pk
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 476,65p/m
Koopprijs € 29.950
Bekijk auto
MAN TGE 3.140 140 pk DSG Aut. Pick Up / Open Laadbak Navi, Camera, Trekhaak 3.000 kg, LxBxH 383x22

MAN TGE3.140 140 pk DSG Aut. Pick Up / Open Laadbak Navi, Camera, Trekhaak 3.000 kg, LxBxH 383x22

  • 2024
  • 14.012 km
  • Diesel
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 518,22p/m
Koopprijs € 39.400
Bekijk auto
Ford Ranger Wildtrak Double Cab 2.3 PHEV | Power Rollertop | Camera | Stoelverwarming | CarPlay/Androi

Ford RangerWildtrak Double Cab 2.3 PHEV | Power Rollertop | Camera | Stoelverwarming | CarPlay/Androi

  • 2025
  • 21.927 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 644,74p/m
Koopprijs € 49.900
Bekijk auto
Toyota HiLux 2.4 D-4D Double Cab Professional 110kW 4x4 Led, Camera, Lane Assist

Toyota Hilux2.4 D-4D Double Cab Professional 110kW 4x4 Led, Camera, Lane Assist

  • 2022
  • 86.678 km
  • Diesel
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 496,88p/m
Koopprijs € 37.777
Bekijk auto
Volkswagen e-Transporter Pick-Up 32 136pk L2H1 100kW 71 kWh | Dubbele Cabine | Trekhaak | Achteruitrijcamera |

Volkswagen e-Transporter KombiPick-Up 32 136pk L2H1 100kW 71 kWh | Dubbele Cabine | Trekhaak | Achteruitrijcamera |

  • 2026
  • 10 km
  • Elektrisch
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 662,17p/m
Koopprijs € 51.250
Bekijk auto
Fiat Ducato 2.2 MJet 140 pk L4 Pick Up / Open Laadbak Airco, Cruise Control, 3-Zits, LxBxH 420x202x40

Fiat Ducato2.2 MJet 140 pk L4 Pick Up / Open Laadbak Airco, Cruise Control, 3-Zits, LxBxH 420x202x40

  • 2024
  • 16 km
  • Diesel
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 431,41p/m
Koopprijs € 32.800
Bekijk auto
Nissan Navara 2.3 dCi Tekna King Cab

Nissan Navara2.3 dCi Tekna King Cab

  • 2016
  • 216.145 km
  • Diesel
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 117,80p/m
Koopprijs € 8.800
Bekijk auto