Financial lease stationwagons

Een stationwagon rijdt als een gewone personenauto en heeft de bagageruimte van iets veel groters. Handig als je met materiaal of monsters op pad gaat en geen bus wilt rijden. Bij elke auto hieronder staat het maandbedrag voor financial lease.

17occasions gevonden

Volkswagen Golf Variant 1.0 TSI Comfortline ACC

Volkswagen GolfVariant 1.0 TSI Comfortline ACC

  • 2017
  • 173.225 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • 110 pk
  • Marge

Financial lease vanaf

€ 134,24p/m
Koopprijs € 8.288
Bekijk auto
Seat Leon Sportstourer 1.5 TSI e-Hybrid FR Business 204 PK | Automaat | LED Matrix Koplampen | Navigatie | Climat

Seat Leon Sportstourer1.5 TSI e-Hybrid FR Business 204 PK | Automaat | LED Matrix Koplampen | Navigatie | Climat

  • 2025
  • Benzine
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 576,61p/m
Koopprijs € 43.839
Bekijk auto
Volkswagen Golf 2.0 TSI R 4MOTION PANO

Volkswagen Golf2.0 TSI R 4MOTION PANO

  • 2015
  • 132.350 km
  • Benzine
  • Automaat
  • 301 pk
  • Marge

Financial lease vanaf

€ 349,33p/m
Koopprijs € 21.950
Bekijk auto
Peugeot 308 SW Hybrid 225 GT | Clima | Focal audio | Panoramadak | Elektrische stoel met massage | Full O

Peugeot 308 SWHybrid 225 GT | Clima | Focal audio | Panoramadak | Elektrische stoel met massage | Full O

  • 2024
  • 60.518 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 353,80p/m
Koopprijs € 26.900
Bekijk auto
Hyundai i30 Wagon 1.0 T-GDi MHEV Comfort Smart LUXE 48V 120PK CAMERA ANDROID-APPLECARPLAY NAVI CLIMA CRUISE

Hyundai i30 Wagon1.0 T-GDi MHEV Comfort Smart LUXE 48V 120PK CAMERA ANDROID-APPLECARPLAY NAVI CLIMA CRUISE

  • 2023
  • 97.896 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 226,83p/m
Koopprijs € 16.945
Bekijk auto
Mercedes-Benz E-Klasse Estate 250 Exclusive Pano

Mercedes-Benz E-klasseEstate 250 Exclusive Pano

  • 2016
  • 195.017 km
  • Benzine
  • Automaat
  • 211 pk
  • Marge

Financial lease vanaf

€ 323,14p/m
Koopprijs € 19.950
Bekijk auto
BMW M3 3-serie Touring xDrive COMP. LASER

BMW M33-serie Touring xDrive COMP. LASER

  • 2023
  • 43.883 km
  • Benzine
  • Automaat
  • 511 pk
  • Marge

Financial lease vanaf

€ 1.562,60p/m
Koopprijs € 99.950
Bekijk auto
Mercedes-Benz C-klasse Estate 300 e AMG Line | Distronic | Panoramadak | Sfeerverlichting | Camera | Nightpakket | Verwa

Mercedes-Benz C-klasse Estate300 e AMG Line | Distronic | Panoramadak | Sfeerverlichting | Camera | Nightpakket | Verwa

  • 2024
  • 3.614 km
  • Benzine
  • Automaat
  • 313 pk
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 611,61p/m
Koopprijs € 46.500
Bekijk auto
Volvo V60 2.0 T6 Plug-in hybrid AWD Ultra Dark | Achterbank verwarmd | Achteruitrijcamera | Apple Ca

Volvo V602.0 T6 Plug-in hybrid AWD Ultra Dark | Achterbank verwarmd | Achteruitrijcamera | Apple Ca

  • 2026
  • 15 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 895,75p/m
Koopprijs € 69.328
Bekijk auto
Mercedes-Benz C-Klasse Estate 300 e AMG 360 Camera

Mercedes-Benz C-klasseEstate 300 e AMG 360 Camera

  • 2021
  • 124.875 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 307,22p/m
Koopprijs € 22.950
Bekijk auto
Cupra Leon Sportstourer | Camera | Parkeer assistent | Cruise control Adapt | Apple car /Android auto | Keyless |

Cupra Leon Sportstourer| Camera | Parkeer assistent | Cruise control Adapt | Apple car /Android auto | Keyless |

  • 2026
  • 67.097 km
  • Benzine
  • Anders
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 380,36p/m
Koopprijs € 28.919
Bekijk auto
Audi RS6 Quattro DYNAMIC+

Audi RS6Quattro DYNAMIC+

  • 2020
  • 141.100 km
  • Benzine
  • Automaat
  • 601 pk
  • Marge

Financial lease vanaf

€ 1.406,26p/m
Koopprijs € 89.950
Bekijk auto
Opel Astra Sports Tourer GS - Plug-In Hybrid | Trekhaak | Intelli-Lux Koplampen | Panoramisch zonnedak | Infotainme

Opel Astra Sports TourerGS - Plug-In Hybrid | Trekhaak | Intelli-Lux Koplampen | Panoramisch zonnedak | Infotainme

  • 2026
  • 15 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 606,95p/m
Koopprijs € 46.147
Bekijk auto
Mercedes-Benz C-klasse Estate AMG 63 S E Performance | 680 pk | Achterasbesturing | Distronic+ | AMG Drivers Package | M

Mercedes-Benz C-klasse EstateAMG 63 S E Performance | 680 pk | Achterasbesturing | Distronic+ | AMG Drivers Package | M

  • 2024
  • 10.434 km
  • Benzine
  • Automaat
  • 680 pk
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 1.130,54p/m
Koopprijs € 87.500
Bekijk auto
BMW 3-serie Touring 318i High Ex. Automaat / Led / Navi / Dealer onderhouden

BMW 3-serie Touring318i High Ex. Automaat / Led / Navi / Dealer onderhouden

  • 2017
  • 153.960 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 213,52p/m
Koopprijs € 15.950
Bekijk auto
Audi A5 Avant S edition | Adaptive cruise control | Aluminium optiek in het interieur | smartphone inter

Audi A5 AvantS edition | Adaptive cruise control | Aluminium optiek in het interieur | smartphone inter

  • 2026
  • 10 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 958,54p/m
Koopprijs € 74.188
Bekijk auto
Audi A5 Avant S edition | Adaptive cruise control | Aluminium optiek in het interieur | smartphone inter

Audi A5 AvantS edition | Adaptive cruise control | Aluminium optiek in het interieur | smartphone inter

  • 2026
  • 10 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 973,59p/m
Koopprijs € 75.353
Bekijk auto