Financial lease SUV's

Je zit hoger, je stapt makkelijker in en achterin is meer ruimte dan in een hatchback van dezelfde lengte. Bij elke SUV hieronder staat het maandbedrag voor financial lease, van een compacte crossover tot een grote terreinwagen.

15450occasions gevonden

Peugeot 3008 GT | Adaptieve cruise control met Stop&Go functie | Elektrische parkeerrem | Extra getinte

Peugeot 3008GT | Adaptieve cruise control met Stop&Go functie | Elektrische parkeerrem | Extra getinte

  • 2026
  • 10 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 627,46p/m
Koopprijs € 47.706
Bekijk auto
Hyundai Kona 1.0 T-GDI Comfort Smart | Carplay | Stoel + Stuur verwarming | All Seasonsbanden | Achterr

Hyundai Kona1.0 T-GDI Comfort Smart | Carplay | Stoel + Stuur verwarming | All Seasonsbanden | Achterr

  • 2022
  • 68.846 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 240,89p/m
Koopprijs € 17.995
Bekijk auto
Volvo XC90 2.0 T8 Plug-in hybrid AWD Ultra Bright Exec. Ed. | Bowers & Wilkins audiosysteem | Elektri

Volvo XC902.0 T8 Plug-in hybrid AWD Ultra Bright Exec. Ed. | Bowers & Wilkins audiosysteem | Elektri

  • 2026
  • 10 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 1.264,21p/m
Koopprijs € 97.845
Bekijk auto
Ford Puma 1.0 EcoBoost Hybrid ST-Line | Achteruitrijcamera | Binnenspiegel automatisch dimmend | Bla

Ford Puma1.0 EcoBoost Hybrid ST-Line | Achteruitrijcamera | Binnenspiegel automatisch dimmend | Bla

  • 2026
  • 15 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 546,45p/m
Koopprijs € 41.546
Bekijk auto
BMW iX3 Executive 80 kWh M-Sport | SoH 99% | Adapt. Cruise | Schuifdak | Camera | Memory | Navi |

BMW iX3Executive 80 kWh M-Sport | SoH 99% | Adapt. Cruise | Schuifdak | Camera | Memory | Navi |

  • 2023
  • 49.745 km
  • Elektrisch
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 524,79p/m
Koopprijs € 39.900
Bekijk auto
Ford Kuga 2.5 243Pk PHEV ST-Line | Airco Automatisch | Achteruitrijcamera | All Seasonbanden | Apple

Ford Kuga2.5 243Pk PHEV ST-Line | Airco Automatisch | Achteruitrijcamera | All Seasonbanden | Apple

  • 2025
  • 22.231 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 452,86p/m
Koopprijs € 34.430
Bekijk auto
Volkswagen Tiguan ID. Life | Achterklep, elektrisch , incl. Easy Open & Close | Achterklep, elektrisch , inc

Volkswagen TiguanID. Life | Achterklep, elektrisch , incl. Easy Open & Close | Achterklep, elektrisch , inc

  • 2026
  • 10 km
  • Elektrisch
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 685,17p/m
Koopprijs € 53.030
Bekijk auto
Ford Kuga 2.5 PHEV ST-Line | Trekhaak | Carplay | Achteruitrijcamera | Getint glas | Keyless | 18" L

Ford Kuga2.5 PHEV ST-Line | Trekhaak | Carplay | Achteruitrijcamera | Getint glas | Keyless | 18" L

  • 2026
  • 10 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 631,20p/m
Koopprijs € 47.990
Bekijk auto
Skoda Kodiaq 150pk 1.5 TSI Sportline Business | Panoramadak | Cruise Control | Achteruitrijcamera | Alc

Skoda Kodiaq150pk 1.5 TSI Sportline Business | Panoramadak | Cruise Control | Achteruitrijcamera | Alc

  • 2023
  • 84.003 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 472,17p/m
Koopprijs € 35.900
Bekijk auto
Ford Puma Gen-E 44 kWh | Camera | Stuur/stoel/voorruit verwarming | Apple Carplay/Android Auto | Cruise co

Ford Puma Gen-E44 kWh | Camera | Stuur/stoel/voorruit verwarming | Apple Carplay/Android Auto | Cruise co

  • 2025
  • 6.791 km
  • Elektrisch
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 366,96p/m
Koopprijs € 27.900
Bekijk auto
Jeep Avenger Summit | Privacy Glass

Jeep AvengerSummit | Privacy Glass

  • 2026
  • 10 km
  • Elektrisch
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 529,72p/m
Koopprijs € 40.275
Bekijk auto
Peugeot 5008 Hybrid 145 Allure 7 ZITS - WEINIG KILOMETERS - AUTOMAAT

Peugeot 5008Hybrid 145 Allure 7 ZITS - WEINIG KILOMETERS - AUTOMAAT

  • 2025
  • 10.173 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 420,11p/m
Koopprijs € 31.940
Bekijk auto
Jeep Compass 1.6 e-Hybrid Plug-In First Edition | Open dak | Demo | Tot 8 jaar garantie |

Jeep Compass1.6 e-Hybrid Plug-In First Edition | Open dak | Demo | Tot 8 jaar garantie |

  • 2026
  • 5.000 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 577,93p/m
Koopprijs € 43.940
Bekijk auto
Audi Q3 Sportback 45 TFSI e 245PK SOH 90, 4% | Achteruitrijcamera | Leder | Navigatiesysteem full map + hard

Audi Q3 Sportback45 TFSI e 245PK SOH 90, 4% | Achteruitrijcamera | Leder | Navigatiesysteem full map + hard

  • 2022
  • 68.522 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 393,93p/m
Koopprijs € 29.950
Bekijk auto
MG MG HS PHEV 1.5 Aut. 272pk Luxury | 1e-Eig. | 100km Electrisch | Navi | CarPlay | 360 Camera | Stoelve

MG MG HS PHEV1.5 Aut. 272pk Luxury | 1e-Eig. | 100km Electrisch | Navi | CarPlay | 360 Camera | Stoelve

  • 2025
  • 27.280 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 447,13p/m
Koopprijs € 33.995
Bekijk auto
Cupra Formentor 1.5 TSI 272pk e-Hybrid VZ Performance | SoH 100% | Panoramadak | Sennheiser | Stoelverwarm

Cupra Formentor1.5 TSI 272pk e-Hybrid VZ Performance | SoH 100% | Panoramadak | Sennheiser | Stoelverwarm

  • 2024
  • 17.200 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 537,96p/m
Koopprijs € 40.900
Bekijk auto
Peugeot 2008 1.2 GT

Peugeot 20081.2 GT

  • 2022
  • 52.728 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 259,69p/m
Koopprijs € 19.400
Bekijk auto
Kia Niro 1.6 GDi Hybrid ExecutiveLine | Trekhaak | Stoel verwarming en koeling | Lederen bekleding

Kia Niro1.6 GDi Hybrid ExecutiveLine | Trekhaak | Stoel verwarming en koeling | Lederen bekleding

  • 2018
  • 118.240 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 238,69p/m
Koopprijs € 17.830
Bekijk auto
MG MG ZS EV Luxury 45 kWh zs ev

MG ZSLuxury 45 kWh zs ev

  • 2021
  • 44.896 km
  • Elektrisch
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 214,11p/m
Koopprijs € 15.995
Bekijk auto
Alfa Romeo Junior 1.2 Turbo Hybrid Ibrida Speciale | Navigatie | Parkeersensoren | Camera | Apple Carplay/An

Alfa Romeo Junior1.2 Turbo Hybrid Ibrida Speciale | Navigatie | Parkeersensoren | Camera | Apple Carplay/An

  • 2025
  • 19.765 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 372,15p/m
Koopprijs € 28.295
Bekijk auto
Volkswagen T-Roc Limited Edition | 'App-Connect' draadloze smartphone integratie | Automatische afstandsreg

Volkswagen T-RocLimited Edition | 'App-Connect' draadloze smartphone integratie | Automatische afstandsreg

  • 2026
  • 10 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 492,31p/m
Koopprijs € 37.430
Bekijk auto
Skoda Kodiaq 1.5 TSI Sportline Business 7p. l Canton Sound l Elekt. Stoel incl Memory l Side Assist l E

Skoda Kodiaq1.5 TSI Sportline Business 7p. l Canton Sound l Elekt. Stoel incl Memory l Side Assist l E

  • 2021
  • 138.395 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 406,42p/m
Koopprijs € 30.900
Bekijk auto
Peugeot 3008 1.6 HYbrid 225 Blue Lease Allure Airco | Camera | Cruise Control | DAB | Dode Hoek | Keyle

Peugeot 30081.6 HYbrid 225 Blue Lease Allure Airco | Camera | Cruise Control | DAB | Dode Hoek | Keyle

  • 2021
  • 115.802 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 253,00p/m
Koopprijs € 18.900
Bekijk auto
Peugeot 2008 1.2 PureTech Active Pack

Peugeot 20081.2 PureTech Active Pack

  • 2022
  • 68.586 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 197,32p/m
Koopprijs € 14.740
Bekijk auto