Financial lease Volkswagen

Volkswagen Financial Lease is een aantrekkelijke optie voor ondernemers en bedrijven die een auto willen rijden zonder direct de volle aankoopprijs te betalen. Met financial lease heb je de mogelijkheid om het voertuig te gebruiken terwijl je maandlasten betaalt, die volledig aftrekbaar zijn van de belasting. Dit maakt het financieel voordelig en helpt bij het beheren van de cashflow.

3555occasions gevonden

Volkswagen Tiguan ID. Life | Achterklep, elektrisch , incl. Easy Open & Close | Achterklep, elektrisch , inc

Volkswagen TiguanID. Life | Achterklep, elektrisch , incl. Easy Open & Close | Achterklep, elektrisch , inc

  • 2026
  • 10 km
  • Elektrisch
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 685,17p/m
Koopprijs € 53.030
Bekijk auto
Volkswagen Polo | Achterlichten LED | Afstandscontrolesysteem (Front Assist) | Airconditioning handbediend

Volkswagen Polo| Achterlichten LED | Afstandscontrolesysteem (Front Assist) | Airconditioning handbediend

  • 2026
  • 10 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 368,15p/m
Koopprijs € 27.990
Bekijk auto
Volkswagen T-Roc Limited Edition | 'App-Connect' draadloze smartphone integratie | Automatische afstandsreg

Volkswagen T-RocLimited Edition | 'App-Connect' draadloze smartphone integratie | Automatische afstandsreg

  • 2026
  • 10 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 492,31p/m
Koopprijs € 37.430
Bekijk auto
Volkswagen Polo Life Edition 1.0 TSI 7-DSG Auto | Camera | Cr. Contr Adapt | StoelVerwarm. | Apple carplay

Volkswagen PoloLife Edition 1.0 TSI 7-DSG Auto | Camera | Cr. Contr Adapt | StoelVerwarm. | Apple carplay

  • 2026
  • 5.600 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 393,27p/m
Koopprijs € 29.900
Bekijk auto
Volkswagen Golf 7 1.2 TSI 105 PK Climate Carplay Eerste Eigenaar

Volkswagen Golf7 1.2 TSI 105 PK Climate Carplay Eerste Eigenaar

  • 2014
  • 129.247 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • 105 pk
  • Marge

Financial lease vanaf

€ 153,07p/m
Koopprijs € 9.450
Bekijk auto
Volkswagen Golf 1.5 TSI Life - Carplay, Digitaal Cockpit, Adapt. Cruise, Afn. Trekhaak

Volkswagen Golf1.5 TSI Life - Carplay, Digitaal Cockpit, Adapt. Cruise, Afn. Trekhaak

  • 2021
  • 89.159 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 225,49p/m
Koopprijs € 16.845
Bekijk auto
Volkswagen Polo 1.0 TSI Life 95pk DSG Navi ACC CarPlay Garantie FrontAssist

Volkswagen Polo1.0 TSI Life 95pk DSG Navi ACC CarPlay Garantie FrontAssist

  • 2021
  • 98.675 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 204,13p/m
Koopprijs € 15.250
Bekijk auto
Volkswagen ID.3 Neo Style | Airconditioning automatisch, 2-zone (Climatronic) | Automatische afstandsregeling

Volkswagen ID.3 NeoStyle | Airconditioning automatisch, 2-zone (Climatronic) | Automatische afstandsregeling

  • 2026
  • 10 km
  • Elektrisch
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 522,50p/m
Koopprijs € 39.725
Bekijk auto
Volkswagen ID. Buzz Cargo Economy Limited Edition 286pk 79 kWh | Achterdeuren | Camera | Bijrijdersstoel | Trekhaak

Volkswagen ID. Buzz CargoEconomy Limited Edition 286pk 79 kWh | Achterdeuren | Camera | Bijrijdersstoel | Trekhaak

  • 2026
  • 10 km
  • Elektrisch
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 510,19p/m
Koopprijs € 38.790
Bekijk auto
Volkswagen Tayron 1.5 eHybrid R-Line Edition | 204PK | Trekhaak inklapbaar | Panoramaschuif-kanteldak | Blac

Volkswagen Tayron1.5 eHybrid R-Line Edition | 204PK | Trekhaak inklapbaar | Panoramaschuif-kanteldak | Blac

  • 2026
  • 6.500 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 761,02p/m
Koopprijs € 58.900
Bekijk auto
Volkswagen Tiguan 1.4 TSI eHybrid Life | ACC | Virtual Cockpit | LED |

Volkswagen Tiguan1.4 TSI eHybrid Life | ACC | Virtual Cockpit | LED |

  • 2021
  • 112.707 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 293,15p/m
Koopprijs € 21.900
Bekijk auto
Volkswagen ID.Polo Life First Edition | Airconditioning automatisch, 2-zone (Climatronic) | Automatische afst

Volkswagen ID.PoloLife First Edition | Airconditioning automatisch, 2-zone (Climatronic) | Automatische afst

  • 2026
  • 10 km
  • Elektrisch
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 436,40p/m
Koopprijs € 33.180
Bekijk auto
Volkswagen ID.7 Tourer Limited Edition Plus | Koplampverlichting LED Matrix (IQ.Light) | Sfeerverlichting interie

Volkswagen ID.7 TourerLimited Edition Plus | Koplampverlichting LED Matrix (IQ.Light) | Sfeerverlichting interie

  • 2026
  • 15 km
  • Elektrisch
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 724,58p/m
Koopprijs € 56.080
Bekijk auto
Volkswagen e-Transporter 32 L1H1 Bulli 71 kWh | 12-V aansluitingen in de middenconsole en bij de D-stijl in de laad

Volkswagen e-Transporter Kombi32 L1H1 Bulli 71 kWh | 12-V aansluitingen in de middenconsole en bij de D-stijl in de laad

  • 2026
  • 10 km
  • Elektrisch
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 635,67p/m
Koopprijs € 48.330
Bekijk auto
Volkswagen ID.3 Neo Style | Airconditioning automatisch, 2-zone (Climatronic) | Automatische afstandsregeling

Volkswagen ID.3 NeoStyle | Airconditioning automatisch, 2-zone (Climatronic) | Automatische afstandsregeling

  • 2026
  • 10 km
  • Elektrisch
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 522,62p/m
Koopprijs € 39.735
Bekijk auto
Volkswagen ID.3 Pro Performance 58 kWh, SOH96%, Pano, ACC, BTW

Volkswagen ID.3Pro Performance 58 kWh, SOH96%, Pano, ACC, BTW

  • 2021
  • 22.898 km
  • Elektrisch
  • 426 km actieradius
  • 204 pk
  • Marge

Financial lease vanaf

€ 456,75p/m
Koopprijs € 28.000
Bekijk auto
Volkswagen ID.Polo Life First Edition | Airconditioning automatisch, 2-zone (Climatronic) | Automatische afst

Volkswagen ID.PoloLife First Edition | Airconditioning automatisch, 2-zone (Climatronic) | Automatische afst

  • 2026
  • 10 km
  • Elektrisch
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 436,40p/m
Koopprijs € 33.180
Bekijk auto
Volkswagen Polo Life Edition | 'App-Connect' smartphone integratie | Airconditioning automatisch (Climatro

Volkswagen PoloLife Edition | 'App-Connect' smartphone integratie | Airconditioning automatisch (Climatro

  • 2026
  • 10 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 459,82p/m
Koopprijs € 34.960
Bekijk auto
Volkswagen T-Roc 1.0 TSI 110pk Life | Trekhaak | Navigatie | CarPlay/Android Auto | Camera Achter

Volkswagen T-Roc1.0 TSI 110pk Life | Trekhaak | Navigatie | CarPlay/Android Auto | Camera Achter

  • 2023
  • 57.863 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 307,22p/m
Koopprijs € 22.950
Bekijk auto
Volkswagen Caddy 2.0 TDI L1H1 BMT MARGE AIRRIDE|Custom 7.5 R & RS4 Bumpers |

Volkswagen Caddy2.0 TDI L1H1 BMT MARGE AIRRIDE|Custom 7.5 R & RS4 Bumpers |

  • 2017
  • 157.107 km
  • Diesel
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 328,16p/m
Koopprijs € 24.950
Bekijk auto
Volkswagen ID.Cross Style | Airconditioning automatisch, 2-zone (Climatronic) | Automatische afstandsregeling

Volkswagen ID.CrossStyle | Airconditioning automatisch, 2-zone (Climatronic) | Automatische afstandsregeling

  • 2026
  • 10 km
  • Elektrisch
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 532,03p/m
Koopprijs € 40.450
Bekijk auto
Volkswagen ID. Buzz Cargo Business 77 kWh 204 PK WLTP 408 SOH 99% CarPlay/Cruise Control/PDC

Volkswagen ID. Buzz CargoBusiness 77 kWh 204 PK WLTP 408 SOH 99% CarPlay/Cruise Control/PDC

  • 2024
  • 14.730 km
  • Elektrisch
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 495,86p/m
Koopprijs € 37.700
Bekijk auto
Volkswagen Tiguan 1.5 eHybrid Limited Edition 204 PK | Automaat | Navigatie | Trekhaak inklapbaar | 360 Came

Volkswagen Tiguan1.5 eHybrid Limited Edition 204 PK | Automaat | Navigatie | Trekhaak inklapbaar | 360 Came

  • 2026
  • 10 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 658,81p/m
Koopprijs € 50.990
Bekijk auto
Volkswagen Crafter 2.0 177pk Pick Up Dubbele Cabine 3500kg Trekhaak Open Laadbak Euro6 Airco | 6-Zits | Camer

Volkswagen Crafter2.0 177pk Pick Up Dubbele Cabine 3500kg Trekhaak Open Laadbak Euro6 Airco | 6-Zits | Camer

  • 2018
  • 129.253 km
  • Diesel
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 319,94p/m
Koopprijs € 23.900
Bekijk auto

Financial lease Volkswagen begint bij € 85,67 per maand. Dat is de goedkoopste auto in de lijst: € 5.289 zonder btw over 72 maanden tegen 9,49% rente, met een slottermijn van 20% (€ 1.058). Daar komt onze vaste vergoeding van € 395 bij, eenmalig en ongeacht het bedrag. Er staan er nu 2387 in de voorraad. Peildatum 27 oktober 2026.

Lease je Volkswagen via onze Financial Lease

Bij financial lease ben je de eigenaar van de auto aan het eind van de leaseperiode. Je kunt het voertuig dus ook na afloop van het contract kopen voor een vooraf afgesproken restwaarde. Zo kun je investeren in een nieuwe auto wanneer dat nodig is, terwijl je niet vastzit aan een langdurige verplichting. Dit biedt flexibiliteit en zekerheid in je voertuigbeheer.

Bovendien biedt Volkswagen Financial Lease verschillende opties en pakketten aan, zodat je een aanvraag kunt afstemmen op je specifieke behoeften. Denk aan extra services zoals onderhoud, verzekeringen en pechhulp, die je volledig ontzorgen. Dit maakt het nog eenvoudiger om de juiste keuze te maken en onbezorgd de weg op te gaan.