Financial lease Toyota

Rij je liever in een Toyota occasion met een vast maandbedrag? Met financial lease zet je een Toyota op je bedrijf, zonder grote investering in één keer. Je kiest zelf het model, de looptijd en vaak ook de slottermijn. Zo houd je werkkapitaal vrij en weet je waar je aan toe bent.

282occasions gevonden

Toyota ProAce Worker 1.5 D-4D Live | Navigatie | LM Velgen | | PDC Achter | Sidebars

Toyota ProAce Worker1.5 D-4D Live | Navigatie | LM Velgen | | PDC Achter | Sidebars

  • 2023
  • 21.495 km
  • Diesel
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 280,31p/m
Koopprijs € 20.940
Bekijk auto
Toyota Corolla Touring Sports Hybrid 200 Business Plus navigatie camera stoel/stuur-verwarming half-lederen bekleding ap

Toyota Corolla Touring SportsHybrid 200 Business Plus navigatie camera stoel/stuur-verwarming half-lederen bekleding ap

  • 2023
  • 91.196 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 347,22p/m
Koopprijs € 26.400
Bekijk auto
Toyota ProAce City 1.5 D-4D 130 pk L1 Navigator Navi, Camera, Apple Carplay, Cruise Control, Laadruimte Pakke

Toyota Proace City1.5 D-4D 130 pk L1 Navigator Navi, Camera, Apple Carplay, Cruise Control, Laadruimte Pakke

  • 2024
  • 34.532 km
  • Diesel
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 291,83p/m
Koopprijs € 21.800
Bekijk auto
Toyota Aygo X 1.0 VVT-i S-CVT Play | Automaat | Orig. NL Auto | 1ste Eigenaar | Slechts 17.000 KM | Deal

Toyota Aygo X1.0 VVT-i S-CVT Play | Automaat | Orig. NL Auto | 1ste Eigenaar | Slechts 17.000 KM | Deal

  • 2023
  • 17.247 km
  • Benzine
  • Automaat
  • 72 pk
  • Marge

Financial lease vanaf

€ 274,55p/m
Koopprijs € 16.950
Bekijk auto
Toyota Aygo 1.0 VVT-i x-play Airco Camera Elek Pakket 5Deurs 2021bj GARANTIE

Toyota Aygo1.0 VVT-i x-play Airco Camera Elek Pakket 5Deurs 2021bj GARANTIE

  • 2021
  • 64.369 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • 72 pk
  • Marge

Financial lease vanaf

€ 170,05p/m
Koopprijs € 9.999
Bekijk auto
Toyota Yaris 1.5 Hybrid Active | Navi | Apple carplay & Android auto | Achteruitrijcamera | Cruise cont

Toyota Yaris1.5 Hybrid Active | Navi | Apple carplay & Android auto | Achteruitrijcamera | Cruise cont

  • 2021
  • 45.618 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 260,23p/m
Koopprijs € 19.440
Bekijk auto
Toyota Yaris 1.0 VVT-i Comfort Trekhaak | Airco | Elektrische ramen

Toyota Yaris1.0 VVT-i Comfort Trekhaak | Airco | Elektrische ramen

  • 2018
  • 61.859 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 159,30p/m
Koopprijs € 11.900
Bekijk auto
Toyota Yaris 1.5 Hybrid 10j Garantie Dynamic Navi LED Keyless

Toyota Yaris1.5 Hybrid 10j Garantie Dynamic Navi LED Keyless

  • 2020
  • 73.474 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 240,29p/m
Koopprijs € 17.950
Bekijk auto
Toyota RAV4 2.5 Plug-in Hybrid AWD Dynamic | Dealer Onderhouden | 1e Eigenaar | Trekhaak | Stoelverwar

Toyota RAV42.5 Plug-in Hybrid AWD Dynamic | Dealer Onderhouden | 1e Eigenaar | Trekhaak | Stoelverwar

  • 2022
  • 95.804 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 524,79p/m
Koopprijs € 39.900
Bekijk auto
Toyota Camry 2.5 Hybrid Premium LM VELGEN | LEDER | STOELVERWARMING | CRUISE | NAVI | APPLE CARPLAY EN

Toyota Camry2.5 Hybrid Premium LM VELGEN | LEDER | STOELVERWARMING | CRUISE | NAVI | APPLE CARPLAY EN

  • 2019
  • 87.022 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 354,32p/m
Koopprijs € 26.940
Bekijk auto
Toyota Aygo 1.0 VVT-i x-fun 10j Garantie NL Auto NAP

Toyota Aygo1.0 VVT-i x-fun 10j Garantie NL Auto NAP

  • 2022
  • 50.455 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 159,97p/m
Koopprijs € 11.950
Bekijk auto
Toyota RAV4 2.5 Hybrid ECC PANODAK LEDER LMV NAVI

Toyota RAV42.5 Hybrid ECC PANODAK LEDER LMV NAVI

  • 2017
  • 111.211 km
  • Hybride
  • Automaat
  • 197 pk
  • Marge

Financial lease vanaf

€ 350,11p/m
Koopprijs € 19.999
Bekijk auto
Toyota Corolla Cross 2.0 High Power Hybrid Launch Edition | PANORAMADAK | TREKHAAK | CAMERA | NAVIGATIE | LEDER

Toyota Corolla Cross2.0 High Power Hybrid Launch Edition | PANORAMADAK | TREKHAAK | CAMERA | NAVIGATIE | LEDER

  • 2023
  • 41.253 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 459,03p/m
Koopprijs € 34.900
Bekijk auto
Toyota Yaris 1.5 Hybrid 115 Comfort Apple Carplay/Android Auto , cruise control adaptief en stuurhulp ,

Toyota Yaris1.5 Hybrid 115 Comfort Apple Carplay/Android Auto , cruise control adaptief en stuurhulp ,

  • 2026
  • 218 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 367,43p/m
Koopprijs € 27.935
Bekijk auto
Toyota Aygo 1.0 VVT-i X-Fun | Airco | Radio | APK 6-2028 | Centrale Vergrendeling Op Afstand | Orig.l

Toyota Aygo1.0 VVT-i X-Fun | Airco | Radio | APK 6-2028 | Centrale Vergrendeling Op Afstand | Orig.l

  • 2022
  • 76.249 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • 72 pk
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 133,19p/m
Koopprijs € 9.950
Bekijk auto
Toyota Aygo X 1.0 VVT-i Silence - Adaptive Cruise, Airco

Toyota Aygo X1.0 VVT-i Silence - Adaptive Cruise, Airco

  • 2023
  • 93.511 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • 72 pk
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 151,87p/m
Koopprijs € 9.840
Bekijk auto
Toyota Yaris 1.5 Hybrid Dynamic | Nieuw | Apple Carplay/Android Auto | hill hold functie | airco (autom

Toyota Yaris1.5 Hybrid Dynamic | Nieuw | Apple Carplay/Android Auto | hill hold functie | airco (autom

  • 2026
  • 20 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 341,83p/m
Koopprijs € 25.990
Bekijk auto
Toyota Corolla 2.0 Hybrid Premium | Automaat | Parkeersensoren Voor + Achter | Parkeer Camera | Verwarmde

Toyota Corolla2.0 Hybrid Premium | Automaat | Parkeersensoren Voor + Achter | Parkeer Camera | Verwarmde

  • 2019
  • 89.787 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 273,62p/m
Koopprijs € 20.440
Bekijk auto
Toyota Corolla Touring Sports 2.0 Hybrid Executive | *1E EIGENAAR | FABRIEKSGARANTIE/ DEALER ONDERH. | PANO/ SCHUIFDAK |

Toyota Corolla Touring Sports2.0 Hybrid Executive | *1E EIGENAAR | FABRIEKSGARANTIE/ DEALER ONDERH. | PANO/ SCHUIFDAK |

  • 2023
  • 154.414 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 280,38p/m
Koopprijs € 20.945
Bekijk auto
Toyota Aygo 1.0 VVT-i x-otic | Automaat | Multimedia Scherm | Airconditioning | Apple CarPlay & Androi

Toyota Aygo1.0 VVT-i x-otic | Automaat | Multimedia Scherm | Airconditioning | Apple CarPlay & Androi

  • 2020
  • 30.162 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 190,68p/m
Koopprijs € 14.244
Bekijk auto
Toyota Yaris Cross 1.5 Hybrid First Edition | Cruise Control Adaptief | Achteruitrijcamera | eerste eigenaar

Toyota Yaris Cross1.5 Hybrid First Edition | Cruise Control Adaptief | Achteruitrijcamera | eerste eigenaar

  • 2022
  • 34.184 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 320,47p/m
Koopprijs € 23.940
Bekijk auto
Toyota Yaris Cross 1.5 Hybrid Explore TREKHAAK | LM VELGEN | NAVI

Toyota Yaris Cross1.5 Hybrid Explore TREKHAAK | LM VELGEN | NAVI

  • 2023
  • 85.466 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 321,44p/m
Koopprijs € 24.440
Bekijk auto
Toyota Yaris 1.5 Hybrid Dynamic NAP 1e eigenaar Camera Navigatie DAB Clima Electrisch-pakket

Toyota Yaris1.5 Hybrid Dynamic NAP 1e eigenaar Camera Navigatie DAB Clima Electrisch-pakket

  • 2021
  • 80.910 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 257,68p/m
Koopprijs € 19.250
Bekijk auto
Toyota Aygo X 1.0 VVT-i 72 PK MT Play Mediascherm | Camera | Airco | Bluetooth | Lichtsensor | Apple Car

Toyota Aygo X1.0 VVT-i 72 PK MT Play Mediascherm | Camera | Airco | Bluetooth | Lichtsensor | Apple Car

  • 2022
  • 35.080 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Btw-auto

Financial lease vanaf

€ 199,99p/m
Koopprijs € 14.940
Bekijk auto

Financial lease Toyota begint bij € 86,35 per maand. Dat is de goedkoopste auto in de lijst: € 5.331 zonder btw over 72 maanden tegen 9,49% rente, met een slottermijn van 20% (€ 1.066). Daar komt onze vaste vergoeding van € 395 bij, eenmalig en ongeacht het bedrag. Er staan er nu 228 in de voorraad. Peildatum 27 oktober 2026.

Financial lease Toyota: zo regel je een Toyota occasion op naam van je zaak

Toyota staat bekend om lage gebruikskosten, sterke restwaarde en techniek waar je op kan bouwen. Dat maakt een Toyota occasion extra interessant als je zakelijk wil rijden met financial lease. Je spreidt de aanschaf over maanden, terwijl je de auto gewoon zelf gebruikt voor je werk en privé. Welke Toyota past bij jouw ritten, en hoe hou je het maandbedrag logisch? We zetten het helder voor je op een rij.

Bij financial lease koop je de Toyota op afbetaling. Jij kiest een occasion en wij koppelen daar een leaseconstructie aan: looptijd, aanbetaling en slottermijn. Vanaf de start ben jij economisch eigenaar. Dat betekent dat de Toyota op de balans van je bedrijf kan komen te staan en dat jij zelf beslist over onderhoud, verzekering en gebruik. De bank of leasemaatschappij heeft meestal het zekerheidsrecht tot je alles hebt afgelost.

Waarom kiezen ondernemers voor een Toyota met financial lease? Vaak om drie redenen: voorspelbare kosten, slim omgaan met cash en snel kunnen schakelen. Je hoeft niet je hele budget in één keer vast te zetten. Tegelijk rijd je in een auto die je kent en die past bij je planning.

Een paar Toyota modellen die je veel ziet als financial lease occasion:

  • Toyota Yaris: compact, zuinig en handig in de stad. Populair bij bezorging, servicebezoeken en ZZP’ers die vaak parkeren.
  • Toyota Corolla Touring Sports: veel ruimte, comfortabel op de snelweg en fijn als je materialen of samples meeneemt.
  • Toyota C-HR: hogere zit, moderne uitstraling en vaak rijk uitgerust. Past bij wie veel klantbezoeken doet.
  • Toyota RAV4: meer trekgewicht en ruimte. Handig voor wie regelmatig met aanhanger rijdt of veel kilometers maakt.
  • Toyota Aygo: laag maandbedrag en simpele mobiliteit voor korte ritten.
  • Toyota Prius of andere hybride uitvoeringen: interessant als je vooral in gemengd verkeer rijdt en lage verbruikskosten wil.

Toyota en hybride gaan vaak samen. Bij occasions kom je veel Toyota Hybrid tegen. In de praktijk merk je dat vooral in stadsritten en fileverkeer. Je verbruik kan dan lager uitvallen, en je remmen slijten vaak minder snel door regeneratief remmen. Let wel op: verbruik blijft afhankelijk van rijstijl, banden en route.

Zo bouw je het maandbedrag van je Toyota financial lease op Het maandbedrag hangt vooral af van de aanschafprijs, rente, looptijd en slottermijn. Een hogere slottermijn drukt het maandbedrag, omdat je een deel pas aan het einde afrekent. Dat kan prettig zijn als je je cash liever in je bedrijf houdt. Kies je een lage of geen slottermijn, dan los je maandelijks meer af en ben je aan het einde klaar.

Praktisch om even mee te rekenen:

  • Looptijd: vaak 12–72 maanden. Korter betekent hoger maandbedrag, langer betekent lager maandbedrag maar vaker meer rente over de hele periode.
  • Aanbetaling: kan, maar hoeft niet. Met aanbetaling zakt je financieringsbedrag en vaak ook je maandlast.
  • Slottermijn: meestal een bedrag dat past bij de verwachte waarde later. Te hoog kiezen voelt nu fijn, maar je moet ’m wel kunnen aflossen of herfinancieren.

Welke Toyota occasion past bij jouw gebruik? Kijk eerst naar je kilometers en type ritten. Rij je vooral stad en korte stukken, dan helpt een compacte Toyota zoals de Yaris of Aygo je met verbruik, parkeren en onderhoudskosten. Maak je veel snelwegkilometers, dan loont extra comfort. Denk aan een Corolla of RAV4 met adaptieve cruise control of stoelverwarming, afhankelijk van uitvoering.

Rijd je met gereedschap, pakketten of beursmateriaal? Let dan op bagageruimte en laadvlak. Een Touring Sports kan dan praktischer zijn dan een hogere crossover. Trek je regelmatig iets? Check trekgewicht op kenteken, want dat verschilt per motor en uitvoering.

Waar let je op bij een Toyota occasion voor financial lease? Je wil een auto die goed rijdt en zakelijk klopt op papier. Check daarom deze punten:

  • Bouwjaar en kilometerstand: logisch bij je plannen? Als je 40.000 km per jaar rijdt, kies dan liever een auto met marge in leeftijd en onderhoud.
  • Onderhoudshistorie: stempels en facturen geven rust. Toyota’s gaan lang mee, maar onderhoud blijft onderhoud.
  • Accu en hybride systeem: bij hybride is een check van het hybride systeem fijn. Vraag naar eventuele garantie of inspectiepunten.
  • Banden en remmen: slijtage tikt door in je eerste jaar. Een set banden of remmen kan je maandbudget beïnvloeden.
  • Uitvoering en opties: camera, sensoren, navigatie, CarPlay, trekhaak. Opties bepalen rijgemak en restwaarde.
  • Emissie en milieuzones: werk je in binnensteden, check dan wat je nodig hebt voor toegang nu en later.

Zakelijke punten: btw, marge en aftrek Bij Toyota occasions kom je zowel btw-auto’s als marge-auto’s tegen. Dat heeft effect op je btw-aftrek.

  • Btw-auto: de btw staat apart op de factuur. Ben je btw-plichtig, dan kan je die btw vaak terugvragen.
  • Marge-auto: de btw zit in de prijs verwerkt en staat niet los vermeld. Terugvragen kan dan meestal niet.

Rijd je de Toyota zakelijk en privé? Dan kan er bijtelling gelden als je de auto op de zaak zet en meer dan 500 km privé per jaar rijdt. Hoe dat uitpakt verschilt per situatie en cataloguswaarde. Maak vooraf een simpele berekening, dan kom je niet voor verrassingen te staan.

Hoe snel kan je een Toyota financial lease regelen? Vaak kan het snel, zolang je je gegevens compleet aanlevert. Denk aan je KvK-inschrijving, legitimatie en soms recente cijfers. Daarna volgt de kredietbeoordeling. Bij goedkeuring leg je de Toyota occasion vast, rond je het contract af en kan je de auto ophalen of laten leveren, afhankelijk van aanbieder.

Wil je tempo maken? Zorg dat je dit paraat hebt:

  • Bedrijfsgegevens en tekenbevoegdheid
  • Gewenste looptijd en indicatie van aanbetaling of slottermijn
  • Kenteken of advertentielink van de Toyota occasion

Veelgemaakte keuzes die je maandlast onnodig omhoog jagen Een te korte looptijd kiezen terwijl je vooral rust in je cashflow wil. Of een hoge slottermijn nemen zonder plan voor het einde. Ook komt het voor dat ondernemers een uitvoering kiezen met opties die ze niet gebruiken, terwijl een andere uitvoering met dezelfde veiligheidssystemen goedkoper is. Houd het simpel: kies wat je dagelijks nodig hebt en reken het door.

Toyota financial lease past goed bij ondernemers die vaste lasten willen, maar wel eigenaar willen worden. Je rijdt direct in een Toyota occasion, terwijl je je geld in je bedrijf kan laten werken. Kies het model dat bij je kilometers past, bepaal je looptijd, en stem slottermijn en aanbetaling af op je cashflow. Dan rijd je zakelijk Toyota met een maandbedrag dat logisch blijft.